O F E R T A.

 

Reprezentując „ADM” Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych z siedzibą w Łodzi przy ul. Limanowskiego 87, przedkładamy naszą ofertę
o administrowanie Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe jako administrator zajmujący się wspólnotami mieszkaniowymi.

 

Na dzień dzisiejszy administrujemy 34 Wspólnotami Mieszkaniowymi, które powierzyły je nam w wyniku wieloletnich obserwacji naszej pracy jako administratorów. Większość Wspólnot z lokalizacją na terenie Bałut w rejonach ulic Zgierska, Drewnowska, Boj. Getta Warszawskiego, Zuli Pacanowskiej, Pawia, Wrocławska, Wróbla, Lutomierska, Wrześnieńska. Administrujemy również Wspólnotami przy ulicy Kopernika, Piotrkowskiej, Rojnej i Ks. Brzóski.

 

Posiadamy pełne doświadczenie w zakresie niezbędnym do obsługi wspólnot, czyli obsługi księgowo-czynszowej, remontowej i eksploatacyjnej oraz przyjazny stosunek do ludzi i ich potrzeb.

 

Pragniemy poinformować, że posiadamy pełną wiedzę w sprawie pozyskiwania korzystnych kredytów z dużymi dotacjami dla Wspólnot dzięki czemu można tanio i szybko wyremontować budynki w pełnych zakresach. W ramach takich dotacji zostały przeprowadzone pełne termomodernizacje - ocieplenie w 19 budynkach oraz zlikwidowane ogrzewanie piecowe poprzez budowę węzłów dwu-funkcyjnych z modułem centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej do lokali mieszkalnych w trzech kamienicach.

 

W firmie zatrudnieni są administratorzy mający pełne i wieloletnie doświadczenie zawodowe, księgowa z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu dokumentacji wspólnot. Proponowana stawka za administrowanie Państwa Wspólnotą do negocjacji i uzgodnienia z Zarządem.

 

Biuro wyposażone w telefon stacjonarny, telefax, sprzęt biurowy i komputerowy z profesjonalnym oprogramowaniem, czynne jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 800 do 1600 we wszystkie dni robocze.


W przypadkach dodatkowych zebrań i spotkań ze wspólnotami Mieszkaniowymi jesteśmy do Państwa dyspozycji w przedłużonym czasie pracy.

 

W dniach poza godzinami naszego urzędowania zorganizowana jest obsługa techniczna pogotowia w przypadkach awarii.

Informujemy również, że firma ma zawartą umowę ubezpieczenia.

W biurze znajduje się duża sala w pełni wyposażona gdzie organizowanie będą zebrania i spotkania ze wspólnotami mieszkaniowymi.

 

Składając powyższą ofertę deklarujemy się do profesjonalnej i rzetelnej obsługi Państwa Wspólnoty.

 

 

Z poważaniem.

 

Mirosława Mucha tel. 508 440 314

Halina Janowska tel. 512 232 932

tel. 42 658 50 19

 

Zapraszamy do obejrzenia referencji Wspólnot Mieszkaniowych